nowy początek?  

Posted by Rias

Nie wiem dlaczego usunęłam dwa blogi z profilu może w sumie było to mądre aczkolwiek niekonieczne. Bodziec może cała droga którą wtedy wybrałam. Teraz odczuwam brak ale może zarośnie bluszczem i nie będzie widać. Zmieniło się to że nie spędzam całego dnia przy kompie marnując czas na grę. Teraz zrozumiałam ile mogłam przez ten czas zrobić. Czuję też inną pustkę której jak na razie nie wypełnię chyba że coś się zmieni. Jest brak ale możliwe znajdę alternatywę. Może zdobędę się na odwagę i zapytam. Tego życia nic nie zastąpi ale hm muszę to jakoś zmienić. Piszę niezrozumiale ale to tylko dlatego że mieszają mi się myśli w głowie. Zmieni się to lecz nie wiem kiedy.